Hogwarts RPG
TEMAMIZ YENİLENMİŞTİR. | SİTEMİZDE ARTIK 3 EK HESAP AÇABİLİRSİNİZ.
Hogwarts RPG
TEMAMIZ YENİLENMİŞTİR. | SİTEMİZDE ARTIK 3 EK HESAP AÇABİLİRSİNİZ.
Hogwarts RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sihir Geri Döndü... Hogwarts'ta Büyülü Bir Yıla Ne Dersin ? ...

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap
SİTE KAPANIYOR ! KİMSE GİRMİYOR ! ADMİNLER BİR ALEM ! YENİ ÜYE GELİMOR ! SUİSTİMAL BİLDİRİLMİŞ ! BU NEDENLE SİTEYİ KAPATIYORUZ !

Aşkın Filizlenmesi...[BeklenenVar]

2 posters
YazarMesaj
Lena Michelle Cast
Slytherin 7. Sınıf
Slytherin 7. Sınıf
Lena Michelle Cast

Teşekkürler : 0

Hogwarts RPG
Büyü Gücü [ RPG Gücü ] Büyü Gücü [ RPG Gücü ] :
Aşkın Filizlenmesi...[BeklenenVar] Left_bar_bleue100/100Aşkın Filizlenmesi...[BeklenenVar] Empty_bar_bleue  (100/100)
Uyarılar [ 3 Uyarı = BAN ]: ADMİN

Aşkın Filizlenmesi...[BeklenenVar] Empty
MesajKonu: Aşkın Filizlenmesi...[BeklenenVar]   Aşkın Filizlenmesi...[BeklenenVar] Icon_minitimeC.tesi Haz. 26, 2010 5:17 pm

Rupert'la sinemaya gelecektik. Yağmur o kadar çok yağıyordu ki taksi yoldan zor geçiyordu. Teyzem elbette beni sinemaya bırakabilirdi ama ''Bayan Mega Cadı" benden nefret ediyordu. Taksiden indim ve zorlukla düz yaptığım lüle lüle saçlarımın ıslanmasına üzülerek izin verdim. Rupert beni bekliyordu. Ona hüzünlü bir bakışla baktım ve:
"Özür dilerim. Seni beklettim" dedim. Rupert bana baktı ve bana sarıldı. Kolları çok sıcaktı. Ama hala ondan emin değilim. Evet ! Onu çok seviyordum. Ama belki de güven sorunum vardı. Ona baktım. Ellerindeki bileteri gösterdi. Mükemmel ! Loca'dan almıştı ! Gülerek:
"Hadi filmi kaçırmadan içeri girelim" dedi. Üst kata çıktık ve Loc'ya oturduk. Film çok güzel gidiyordu...

Kimse Yazmasın! Justin Rupert Wendy yazacak !!
http://ahouseofnight.vampiere-legend.com
Justin Rupert Wendy
Slytherin 7. Sınıf|Ölüm Yiyen|Teftiş Mangası Başkan Yardımcısı
Justin Rupert Wendy

Hogwarts RPG
Aşkın Filizlenmesi...[BeklenenVar] Left_bar_bleue95/100Aşkın Filizlenmesi...[BeklenenVar] Empty_bar_bleue  (95/100)
Uyarılar [ 3 Uyarı = BAN ]: 0

MesajKonu: Geri: Aşkın Filizlenmesi...[BeklenenVar]   Aşkın Filizlenmesi...[BeklenenVar] Icon_minitimeC.tesi Haz. 26, 2010 5:29 pm

O gün Lena ile sinemaya gidecektik. Hava çok yağmurluydu. Biletleri ben almıştım zaten. Ama Lena bir türlü geliyordu. En sonunda taksiden Lena indi. Koşarak içeri girdi.
Bana bakarak:"Özür dilerim. Seni beklettim" dedi. Ona baktım ve ona sımsıkı sarıldım. Benden kuşkuluymuş gibiydi beni seviyordu ancak bana güvenmiyordu. İç çekerek elimdeki biletleri gösterdim. Onun çok sevdiği Loca'dan almıştım.Gülerek:
"Hadi filmi kaçırmadan içeri girelim" dedim. Üst kata çıktık ve Loca'ya oturduk. Film çok güzel gidiyordu ancak Lena benden uzak duruyordu. Üzgünlükle ona bakıyordum. Konuşsam sesim ağlamaklı çıkacaktı. Artık beni sevmiyor muydu yoksa? Oh! Hayır bu çok kötüydü...
Lena Michelle Cast
Slytherin 7. Sınıf
Slytherin 7. Sınıf
Lena Michelle Cast

Hogwarts RPG
Aşkın Filizlenmesi...[BeklenenVar] Left_bar_bleue100/100Aşkın Filizlenmesi...[BeklenenVar] Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: Aşkın Filizlenmesi...[BeklenenVar]   Aşkın Filizlenmesi...[BeklenenVar] Icon_minitimeC.tesi Haz. 26, 2010 5:39 pm

Üzüldüğünü anlayabiliyordum. Elini tuttm ve sıktım. Biraz daha iyi gibiydi. Onu çok seviyor ve kaybetmek istemiyordum. Filmi izlemiyordum artık. Seslerini duyuyordum. Herkes ağlıyordu. Rupert ve benim dışımda. Rupert beni bense onu düşünüyordum. Onu üzmek istemiyordum! Hayatta üzmek istemediğim 3 kişiden biriydi. Nina,Lady'm ve Rupert. İlk yarı bitti. İkinci yarı başladı. ilme konsantre olmaya çalışıyor ancak başaramıyordum.
Justin Rupert Wendy
Justin Rupert Wendy

Hogwarts RPG
Aşkın Filizlenmesi...[BeklenenVar] Left_bar_bleue95/100Aşkın Filizlenmesi...[BeklenenVar] Empty_bar_bleue  (95/100)
Uyarılar [ 3 Uyarı = BAN ]: 0

MesajKonu: Geri: Aşkın Filizlenmesi...[BeklenenVar]   Aşkın Filizlenmesi...[BeklenenVar] Icon_minitimeC.tesi Haz. 26, 2010 5:46 pm

İlk yarı bitti ikinci yarı başladı. Filme konsantre olamıyordum o da olamıyor gibiydi. Sanki ben bir itmişim gibi davranacağından korkuyordum. Sıkıntılı bir:
"Off." çektim. Film çok duygusaldı. Herkes ğlıyordu. Birtek Lena ve ben ağlamıyorduk. Herkes ağlamadığımız için bize bakıyordu.
"Pis mugglelar" diye fısıldadım. Lena bunu duymuş olacaktı ki günlerdir ilk kez yüzü güldü. Film bitti. Yola çıktık. Sonra...
Lena Michelle Cast
Slytherin 7. Sınıf
Slytherin 7. Sınıf
Lena Michelle Cast

Hogwarts RPG

MesajKonu: Geri: Aşkın Filizlenmesi...[BeklenenVar]   Aşkın Filizlenmesi...[BeklenenVar] Icon_minitimeC.tesi Haz. 26, 2010 6:22 pm

Biz yolda sessizce yürürken delicesine korna çalan bir salak vardı. Önüme baktım. Bir kamyon sadece 3 m . ilerimdeydi ve kaçmama imkan yoktu. Tam kamyon beni ezmek üzereyken Rupert cesurca öne atladı. Beni yolun ortasındaki kaldırıma attı. Kafamı çarpmıştım ve başım kanıyordu. Ama Rupert sayesinde ölümden kurtulmuştum. Telaşla ayağa kalktı. Ya Rupert neredeydi? Kamyonun onu da sıyırdığını gördüm. O benden biraz daha şanslıydı. Çimenlere düştü. Ona baktım.
"Teşekkür ederim Rup. Çok teşekkür ederim. Seni çok seviyorum" Rupert beni bir ormanda doğru çekti. T-shirtini çıkardı ve alnımdaki kanı sildi. Ah tanrı. Ne şirin bir çocuktu böyle. Ona delicesine sarılmak istedim. T-shirtinde kanım belli olmuyordu. Bana baktı ve kesik kesik nefeslerle:
" Eve gidince Nina'ya söyle yarayı temizlemene yardım etsin" dedi. Aman tanrım. Yedek t-shirt gibi birşey vardı yanında. Hemen onu giydi. Sonra beni bir parka götürdü. Tam oturacakken." Dur "dedim. Justin bana baktı. Bana aramızdaki bütün sınırlar kalkmış gibi geliyordu. Artık ona güveniyordum. Ah tatlım benim... Ona sarıldım. Bu sefer güvenle. Sonra dudaklarıma dudaklarına değdirdim ve ayağa kalkmaya çalıştım. Beni kaldırdı. Bir insan daha ne kadar tatlı olabilirdi. Ondan ayrılmayı hiç istemiyordum. Bu mükemmel bir duyguydu. Bana saatler geçmiş gibi geldi. Çok güzeldi. Sonra geri çekildim. Bana gülümseyerek baktı bütün kırgınlığı gitmiş gibiydi. :
"Tamam şimdi seni Paris'e götürmemiz lazım şirinem. Artık cisimlenmeyi yapmamıza izin olduğuna göe bana tutun" dedi.
Bireden başım döndü ve Paristeydik. Bana tekrar baktı ve hüzünlü bir gülümsemeyle:
"Sakın Nina'ya söylemeyi unutma. Hala çok fena kanıyor" dedi. Sonra bir taksi durdurdu ve gideceğim yeri söyledi. Sonra onu tekrar öptüm ve eve gittim.
Lena Michelle Cast
Slytherin 7. Sınıf
Slytherin 7. Sınıf
Lena Michelle Cast

Hogwarts RPG

MesajKonu: Geri: Aşkın Filizlenmesi...[BeklenenVar]   Aşkın Filizlenmesi...[BeklenenVar] Icon_minitimeC.tesi Haz. 26, 2010 6:23 pm

----------Rp son-----------

Aşkın Filizlenmesi...[BeklenenVar]
1 sayfadaki 1 sayfası