Hogwarts RPG
TEMAMIZ YENİLENMİŞTİR. | SİTEMİZDE ARTIK 3 EK HESAP AÇABİLİRSİNİZ.
Hogwarts RPG
TEMAMIZ YENİLENMİŞTİR. | SİTEMİZDE ARTIK 3 EK HESAP AÇABİLİRSİNİZ.
Hogwarts RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sihir Geri Döndü... Hogwarts'ta Büyülü Bir Yıla Ne Dersin ? ...

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap
SİTE KAPANIYOR ! KİMSE GİRMİYOR ! ADMİNLER BİR ALEM ! YENİ ÜYE GELİMOR ! SUİSTİMAL BİLDİRİLMİŞ ! BU NEDENLE SİTEYİ KAPATIYORUZ !

Nicholas De Piéro

2 posters
YazarMesaj
Nicholas De Piéro
Sürgün [ Dönmeyecek ]
Sürgün [ Dönmeyecek ]

Teşekkürler : 0

Nicholas De Piéro Empty
MesajKonu: Nicholas De Piéro   Nicholas De Piéro Icon_minitimeSalı Haz. 29, 2010 4:25 pm

~ İsim : Nicholas
~ Soyisim : De Piéro

~ Kişsel Özellikleriniz : Çok sinsi, ve kurnazım bu sayede ajanlık işimi kolaylaştırabiliyorum..Ajan olmanın ve iblis oğullarından olmanın avantajı ise güçlü ve dayanıklı olmam kolay kolay yenilmemem ve ben de lider ruh özelliğimin de olduğumu hissediyorum.
Bazen çok sinirlenip birilerine saldırabiliyorum bu benim zayıf taraflarımdan biri yani çabuk sinirlenen ve kendini tutamayan insanlardan biriyim..
Lord'a karşı olan bağlılığımı onun bana duyduğu güvenle kanıtlayabiliyor ve onun tarafında olduğum konusunda kesin bir cevap veriyorum..

Burdaki baş ajanımız olan Karanlık Lord'un eşine de yardım edebiliyorum..
Bu yardımı açıksözlü ve güvenililirlik özelliğimi arttırarak ve bu sayede öğrencilerden ve profesörlerden bilgi alarak yapıyorum..
Kısacası kötü ne kadar özellik varsa neredeyse hepsi bende var..

~ Fiziksel Özellikleriniz : Kısa ve kahverengi saçlı , yeşil gözlü...

Not : Ravenclaw 7.sınıf olmak istiorum
Nina Aellia Cast
Admin|Gryffindor 7. Sınıf|Sınıf ve Dumbledore'un Ordusu Başkanı|Quiddtch Takım Kaptanı|Arayıcı
Admin|Gryffindor 7. Sınıf|Sınıf ve Dumbledore'un Ordusu Başkanı|Quiddtch Takım Kaptanı|Arayıcı
Nina Aellia Cast

Teşekkürler : 0

Hogwarts RPG
Büyü Gücü [ RPG Gücü ] Büyü Gücü [ RPG Gücü ] :
Nicholas De Piéro Left_bar_bleue100/100Nicholas De Piéro Empty_bar_bleue  (100/100)
Uyarılar [ 3 Uyarı = BAN ]: ADMİN

Nicholas De Piéro Empty
MesajKonu: Geri: Nicholas De Piéro   Nicholas De Piéro Icon_minitimeSalı Haz. 29, 2010 6:05 pm

BAKIN KURALIMIZI SÖYLEDİK. YAZIYOR SEÇMEN ŞAPKA KURALLARINDADA. ALTINA İSTEDİĞİNİZ BİNAYI YAZMAYIN DİYE. ÜZGÜNÜM AMA +1 UYARI ALDINIZ.
BİNANIZ SLYTHERİN.
http://rpghogwarts.yetkinforum.com

Nicholas De Piéro
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Nicholas De Piéro