Hogwarts RPG
TEMAMIZ YENİLENMİŞTİR. | SİTEMİZDE ARTIK 3 EK HESAP AÇABİLİRSİNİZ.
Hogwarts RPG
TEMAMIZ YENİLENMİŞTİR. | SİTEMİZDE ARTIK 3 EK HESAP AÇABİLİRSİNİZ.
Hogwarts RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sihir Geri Döndü... Hogwarts'ta Büyülü Bir Yıla Ne Dersin ? ...

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap
SİTE KAPANIYOR ! KİMSE GİRMİYOR ! ADMİNLER BİR ALEM ! YENİ ÜYE GELİMOR ! SUİSTİMAL BİLDİRİLMİŞ ! BU NEDENLE SİTEYİ KAPATIYORUZ !

Gerçek Bir Aşk Hikâyesi [ Kimse Yazmasın. ]

2 posters
YazarMesaj
Nina Aellia Cast
Admin|Gryffindor 7. Sınıf|Sınıf ve Dumbledore'un Ordusu Başkanı|Quiddtch Takım Kaptanı|Arayıcı
Admin|Gryffindor 7. Sınıf|Sınıf ve Dumbledore'un Ordusu Başkanı|Quiddtch Takım Kaptanı|Arayıcı
Nina Aellia Cast

Teşekkürler : 0

Hogwarts RPG
Büyü Gücü [ RPG Gücü ] Büyü Gücü [ RPG Gücü ] :
Gerçek Bir Aşk Hikâyesi [ Kimse Yazmasın. ]  Left_bar_bleue100/100Gerçek Bir Aşk Hikâyesi [ Kimse Yazmasın. ]  Empty_bar_bleue  (100/100)
Uyarılar [ 3 Uyarı = BAN ]: ADMİN

Gerçek Bir Aşk Hikâyesi [ Kimse Yazmasın. ]  Empty
MesajKonu: Gerçek Bir Aşk Hikâyesi [ Kimse Yazmasın. ]    Gerçek Bir Aşk Hikâyesi [ Kimse Yazmasın. ]  Icon_minitimeC.tesi Haz. 26, 2010 6:00 pm

Yağmuru çok severdim. Nedeni bilmezdim ama kendimi yağmur altında hep özgür hissederdim. Özellikle de bir şiiri. Yağmurla ilgiliydi ama hatırlamıyordum. Uçuş dersi iptal edilmesine rağmen bahçede dolaşmama izin verilmişti. Bazan müdireyi tanımak iyi oluyor. Daha sonra orada brini daha gördüm. Ama normal birini değil. Bu Edward Jack Cullen'dı. Yani 5. Sınıftan beri aşık olguğum çocuk. Çok dalmış olacağım ki önümde durduğunu fark etmedim. Sonra ayıldım ve " Merhaba. Ben... " dedim. Neden adımı söylememiştim ki...
http://rpghogwarts.yetkinforum.com
Edward Jack Cullen
Gryfindor 7. Sınıf|Dumbledore'nin Ordusu Başkan Yardımcısı|Vampir
Edward Jack Cullen

Hogwarts RPG
Gerçek Bir Aşk Hikâyesi [ Kimse Yazmasın. ]  Left_bar_bleue90/100Gerçek Bir Aşk Hikâyesi [ Kimse Yazmasın. ]  Empty_bar_bleue  (90/100)
Uyarılar [ 3 Uyarı = BAN ]: 0

MesajKonu: Geri: Gerçek Bir Aşk Hikâyesi [ Kimse Yazmasın. ]    Gerçek Bir Aşk Hikâyesi [ Kimse Yazmasın. ]  Icon_minitimeC.tesi Haz. 26, 2010 6:07 pm

Bahçede dolşıyordum ve bardaktan boşalıyorcasına yağmur yağıyordu. Sonra birini gördüm. Bu Nina Aellia Cast'ti. 5. Sınıftan beri aşık olduğum kız. Onun önüne geldim ve durdum. Bana " Merhaba. Ben.... " dedi. Ona " Nina. Nina Aellia Cast değil mi ? Sen şu Lena Michelle Cast'in ikizisin. Sana bir şey söyleceğim. Ama önce bir şey soracağım. Şiir sever misin ? " dedim. Ne kadar salaktım ben böyle...
Nina Aellia Cast
Nina Aellia Cast

Hogwarts RPG
Gerçek Bir Aşk Hikâyesi [ Kimse Yazmasın. ]  Left_bar_bleue100/100Gerçek Bir Aşk Hikâyesi [ Kimse Yazmasın. ]  Empty_bar_bleue  (100/100)
Uyarılar [ 3 Uyarı = BAN ]: ADMİN

MesajKonu: Geri: Gerçek Bir Aşk Hikâyesi [ Kimse Yazmasın. ]    Gerçek Bir Aşk Hikâyesi [ Kimse Yazmasın. ]  Icon_minitimeC.tesi Haz. 26, 2010 6:49 pm

Bana " Nina. Nina Aellia Cast değil mi ? Sen şu Lena Michelle Cast'in ikizisin. Sana bir şey söyleceğim. Ama önce bir şey soracağım. Şiir sever misin ? " dedi. Sanki beynimi okumuştu. Ona heyecanla " E-e-evet. Özellikle yağmurlarlar ve aşkla ilgili. " dedim. Edward...
http://rpghogwarts.yetkinforum.com
Edward Jack Cullen
Edward Jack Cullen

Hogwarts RPG
Gerçek Bir Aşk Hikâyesi [ Kimse Yazmasın. ]  Left_bar_bleue90/100Gerçek Bir Aşk Hikâyesi [ Kimse Yazmasın. ]  Empty_bar_bleue  (90/100)
Uyarılar [ 3 Uyarı = BAN ]: 0

MesajKonu: Geri: Gerçek Bir Aşk Hikâyesi [ Kimse Yazmasın. ]    Gerçek Bir Aşk Hikâyesi [ Kimse Yazmasın. ]  Icon_minitimePaz Haz. 27, 2010 7:43 pm

" Tamam. Öyleyse beni dinle lütfen. " dedim ve şiire başladım :
" Bazen çok soğuk oluyor bu şehrin sokakları, sensiz çok üşüyorum…
Bazen bir hasret kaplıyor bedenimi, titriyorum…
Bazen umutsuzluk tutuyor bütün kapılarımı, “Git!” diyemiyorum…
“Bunları düşünürken elime başka bir yağmur damlası düşüyor.
Onda bizi görüyorum.
Yan yanayız…
O günkü bir yağmurun altında
Kahkahalarla dönüp duruyoruz.
Sen yavaşça elimi tutuyorsun.
Seni çok seviyorum, diyorsun
O an hiç bitmesin istiyorum.
Ben hep orada öylece kalıp bizi izleyeyim.
Asla gerçek olmayacak bu anın tadını çıkarayım.
Ama yağmur diniyor.
O yağmur damlası da elimden yavaşça kayıp gidiyor.
Ben yine ağlamaya başlıyorum.
Yağmur dindiği için ağlıyorum bu defa
Yağmurları ne kadar çok sevdiğimi bilirsin
Ama bilmediğin bir şey var:”
" dedim. Son mısrayı Nina ile beraber söyledik.

" Ben seni yağmurlardan çok seviyorum. " Sonra dudağına bir öpücük kondurdum. Sonra elele tutuşarak içeri girdik...

~~ RP SON ~~

Gerçek Bir Aşk Hikâyesi [ Kimse Yazmasın. ]
1 sayfadaki 1 sayfası