Hogwarts RPG
TEMAMIZ YENİLENMİŞTİR. | SİTEMİZDE ARTIK 3 EK HESAP AÇABİLİRSİNİZ.
Hogwarts RPG
TEMAMIZ YENİLENMİŞTİR. | SİTEMİZDE ARTIK 3 EK HESAP AÇABİLİRSİNİZ.
Hogwarts RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sihir Geri Döndü... Hogwarts'ta Büyülü Bir Yıla Ne Dersin ? ...

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap
SİTE KAPANIYOR ! KİMSE GİRMİYOR ! ADMİNLER BİR ALEM ! YENİ ÜYE GELİMOR ! SUİSTİMAL BİLDİRİLMİŞ ! BU NEDENLE SİTEYİ KAPATIYORUZ !

Linda Laura Chardia

2 posters
YazarMesaj
Genevive Lyré Xanlées
Gryfindor 5. Sınıf|Dırdırcı Editörü
Gryfindor 5. Sınıf|Dırdırcı Editörü
Genevive Lyré Xanlées

Teşekkürler : 0

Hogwarts RPG
Büyü Gücü [ RPG Gücü ] Büyü Gücü [ RPG Gücü ] :
Linda Laura Chardia Left_bar_bleue75/100Linda Laura Chardia Empty_bar_bleue  (75/100)
Uyarılar [ 3 Uyarı = BAN ]: 1

Linda Laura Chardia Empty
MesajKonu: Linda Laura Chardia   Linda Laura Chardia Icon_minitimePtsi Haz. 21, 2010 9:05 pm

~ Karanlık Basınca ~

Linda, evde oturmaktan nefret ederdi. Sürekli dışarı çıkardı. Genelde Doğal Tarih Müzesi'ne gider ve hava kararmadan dönerdi. Biraz bilgisayar oynar, yemek yer ve yatardı. Ama bu salı öyle olmadı. Linda herzamanki gibi gezdi, eğlendi, yedi, içti. Ama saate bakmamıştı. Hava iyice kararmış ve zifirikaranlık olmuştu. Linda kormaya başlamıştı. Evin yolunu bulması imkânsızdı. Annesini aradı. Ona :
- " Anne ben bu güm Melody'lerde kalacağım. Sorun olur mu ? " dedi.
Annesi :
- " Olmaz tatlım eğlenmenize bakın. Sabah kahvaltını yap ta gel ama. Hadi neyse görüşürüz. " dedi. Linda geceyi geçirmek için Opus Dei Oteli'ne gitti. Kredi kartını aldığı güne şükran duyuyordu. Kendini odaya kapattı ve Melody'yi yani evinde olması gereken kişiyi aradı. Melody'ye :
- " Mel, şimdi sana anlatackalrımı çok dikkatli dinle. Bugün her zaman ki gibi dışarı çıktım. Dolaştım. Ama hava karardı. Anneme sizde kalacağımı söyledim. Şimdi Opus Dei Oteli'nde 201 numaralı odadayım. Annem ararsa ona yattığımı söyle ya da bir şey uydur. Tamam mı ? " diye olayları özetledi. Melody :
- " Elbette. Sabah ben gelir seni alırım. Eve bırakırım. Sonra okula geçeriz olur mu Linda ? " dedi. Linda :
- " Tamam Mel. Teşekkürler hadi bay bay. " dedi ve telefonu kapattı. Rahatça uyudu. Sabah Melody onu aldı ve eve bıraktı. Sonra Linda eşyalarını aldı ve okula gittiler. Artık asla hava karardığında dışarda olmaycağına Linda kendi kendine söz verdi. Sonra bir daha hiç hava karardığında dışarı çıkmadı.
Nina Aellia Cast
Admin|Gryffindor 7. Sınıf|Sınıf ve Dumbledore'un Ordusu Başkanı|Quiddtch Takım Kaptanı|Arayıcı
Admin|Gryffindor 7. Sınıf|Sınıf ve Dumbledore'un Ordusu Başkanı|Quiddtch Takım Kaptanı|Arayıcı
Nina Aellia Cast

Teşekkürler : 0

Hogwarts RPG
Büyü Gücü [ RPG Gücü ] Büyü Gücü [ RPG Gücü ] :
Linda Laura Chardia Left_bar_bleue100/100Linda Laura Chardia Empty_bar_bleue  (100/100)
Uyarılar [ 3 Uyarı = BAN ]: ADMİN

Linda Laura Chardia Empty
MesajKonu: Geri: Linda Laura Chardia   Linda Laura Chardia Icon_minitimePtsi Haz. 21, 2010 9:09 pm

Kısa bir Rp'ydi. Çok fazla alelacele yazmışsın ve hiç istememişsin. Basit bir kurgu üzerine yazılmış. Ama daha iyi olabilirdi. Başlık ve metin arasında o kadar boşluk olmamalıyıdı. Ama yinede emek harcadın. Tebrikler .

Büyü Gücü : 50

Düşük bir puan bence RPG Dershanesi'ne başvur.

KONU KİLİT !
http://rpghogwarts.yetkinforum.com

Linda Laura Chardia
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Linda Laura Chardia [ Puan Yükseltme RP'si ]